Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

Developerský projekt

Predstavenie:
Predaj nadštandardných radových rodinných domov, ktoré sú súčasťou novo vznikajúceho projektu situovaného v kľudnej a obľúbenej rezidenčnej lokalite Horní Počernice. Domy sa vyznačujú prakticky riešenými dispozíciami, príťažlivou architektúrou a širokým výberom rôznych variantov dokončenia podľa želania klienta.

Domy:
Projekt ponúka celkom 87 domov 4 typov, s dvomi alebo tromi podlažiami, s úžitkovou plochou 127 až 184 m2 a záhradami od 100 do 300 m2. Každý typ disponuje garážou pre 1 auto a priestrannými terasami.
Budúci majitelia si budú môcť vybrať z rôznych odtieňov kvalitných laminátových plávajúcich podláh, veľkoformátových obkladov, dlažby a dyhovaných interiérových dverí. Inštalovaná bude kúpeľňová sanita a zariaďovacie predmety značiek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadštandardných úprav možno realizovať tiež napríklad výťah, krb alebo bezbariérové riešenie.

Predpokladané dokončenie Q3 / Q4 2018.
Pre kompletný zoznam voľných domov prosím kontaktujte našu kanceláriu.

Lokalita:
Lokalita ponúka dobrú dostupnosť do centra a kompletnú občiansku vybavenosť v rýchlom dosahu. Neďaleko sa nachádzajú škôlky, školy, gymnázium, obchody, športoviská, divadlo, praktický lekár. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné detské ihrisko, ďalšie vonkajšie aktivity umožňuje napríklad priľahlá cyklotrasa nadväzujúca na Klánovický les. V blízkosti sa nachádzajú aj rybníky, zábavný areál Tvrz Hummer alebo golfové ihrisko Golf Resort Black Bridge.

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  K Odpočinku, Praha 9, Horní Počernice
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  24200

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.