Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Developerský projekt

Predstavenie:
Prakticky riešené radové domy a dvojdomy so záhradnými apartmánmi v novo vznikajúcom rezidenčnom projekte v pokojnej obci neďaleko Prahy. Lokalita ponúka príjemné bývanie v obľúbenej rekreačnej oblasti s vyhľadávaným hotelovým rezortom, miestom na oddych a možnosťami bohatého športového vyžitia.

Domy:
Projekt zahŕňa celkom 14 mezonetových bytov v radových domoch či dvojdomoch, s dispozíciami 4 + 1 až 6 + 1. Úžitkové plochy sa pohybujú od 145 do 259 m2, pozemky patriace k jednotkám potom medzi 300 a 1 431 m2.
Momentálne sa domy predávajú v stave 'dostaviam si sám', tj. s hotovými nosnými stenami, stropmi, priečkami strechy, oknami a fasádou. Na dokončenie sú podlahy, omietky, rozvody inštalácií, zateplenie strechy a ďalšie následné práce.

Lokalita:
V pokojnom mestečku sa okrem hotelového komplexu s fitness centrom a vonkajšími športoviskami nachádza napríklad aj jazdecký klub. Všetka občianska vybavenosť vrátane veľkého nákupného centra je dostupná do 10 minút jazdy autom v neďalekých Průhoniciach, škola je k dispozícii vo Veľkých Popoviciach alebo Říčanoch a škôlka v 1,5 km vzdialenej susednej dedine. Priamo z obce sa možno tiež dostať pohodlným autobusovým spojom k stanici metra Opatov. Dojazdová vzdialenosť do Prahy autom po diaľnici D1 do 15 minút.

Prehľadová tabuľka

 • Adresa
  Praha-východ
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  25636

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.