Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

Developerský projekt

Predstavenie:
Řehořova 37 je projekt revitalizácie bytového domu zo začiatku 20. storočia s historizujúcou fasádou v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Žižkova vzdialenej niekoľko minút električkou od centra a pár minút chôdze od vrchu Vítkov. Rekonštrukcia zabezpečila novú strechu, stúpacie vedenie, rozvody kúrenia a inžinierskych sietí, plynovú kotolňu, nové vstupné dvere do domu i jednotiek, inštaláciu výťahu a obnovu fasády. Bytové jednotky poskytujú príležitosť na vytvorenie bývania kompletne prispôsobeného potrebám kupujúceho, čo do dispozície, tak i povrchov a zariaďovacích predmetov.

Byty:
Budova ponúka celkom 22 bytových jednotiek s výmerami 29 m2 až 101 m2 a dispozičnými riešeniami 1 + kk až 4 + kk. Byty charakterizujú vysoké stropy, niektoré majú krásne výhľady na Prahu a Pražský hrad alebo pôvodné zachované prvky ako sú dvojkrídlové obložkové dvere. Byty sú ponúkané na predaj v pôvodnom stave pred rekonštrukciou s tým, že majú nové stúpacie rozvody a elektrina je privedená k hranici bytu. Dostavbou podkrovia novo vznikli na poslednom poschodí 4 bytové jednotky, ktoré sú v ponuke v stave white walls, tj. pred dokončením finálnych povrchov.

Lokalita:
Řehořova 37 poskytuje vlastnosti moderného mestského bývania spočívajúce v ľahkom a rýchlom dosahu centra a súčasne možnosti aktívneho odpočinku. Historické centrum mesta je vzdialené niekoľko minút električkou, súčasne priamo pod domom vedie cyklotrasa a neďaleko sa nachádza niekoľko parkov: vrch Vítkov, Mahlerovy a Riegrovy sady. Samozrejmosťou je plná občianska vybavenosť vrátane trendy kaviarní a dobrých reštaurácií. Hlavní nádraží a električková zastávka sú v pešom dosahu a neďaleko sa tiež nachádza unikátny peší tunel pod vrchom Vítkov, ktorý spája Žižkov s Karlínom.

Prehľadová tabuľka

  • Adresa
    Řehořova, Praha 3, Žižkov
  • PENB
    G
  • Referenčné číslo
    27381

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.