Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Prehľad jednotiek

Informácie

Developerský projekt

Rezidencia Orelská 13 prináša byty veľké tak akurát, aby ste si ich ľahko a rýchlo zvládli zariadiť podľa svojich predstáv. Predvolené podmienky sú priamo skvelé - novo zrekonštruovaný secesný dom s vnútroblokom plným zelene, starostlivo renovovanými spoločnými priestormi a chytro rozvrhnutým bytmi, ktoré čakajú na to, že im dáte novú tvár. To všetko v pulzujúcej lokalite pražských Vršovic, pár krokov od vršovického námestia alebo kultovej ulice Krymská. Plánované dokončenie marec 2019 (1. fáza - 1. až 5. NP) a október 2019 (2. fáza - podkrovné byty, byty so záhradami a spoločné priestory domu).


Rekonštrukcia secesného domu z roku 1911, ktorý stojí v pôvodnej zástavbe pražských Vršovic tvorí 19 bytových jednotiek - 15 bytov s dispozíciami 2 + kk, dve prízemné jednotky s vlastnými záhradkami, dva novo vstavané podkrovné byty s terasami a samostatne stojaci záhradný domček s vlastným pozemkom.
Počas rekonštrukcie bude zachované či obnovené maximum z jeho secesného pôvabu - špaletové okná, dvojkrídlové vstupné dvere, lodžiové steny, schodiskové zábradlia a ďalšie. Dôjde tiež k celkovej sanácii stavby, inštalácii nového výťahu, výmene všetkých rozvodov, výstavby podkrovia a kompletnej renovácii spoločných priestorov.

Byty:
Byty v Orelská 13 sú na predaj prevažne v stave white walls (kolaudačné minimum), teda pred dokončením finálnych povrchov. Sú tak ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí chcú vytvoriť osobitý domov. Dva novo vstavané podkrovné byty s galériami a vzorový byt budú kompletne dokončené.

Lokalita:
Drvivá väčšina európskych miest v sebe ukrýva onú povestnú "cool štvrť", ktorej ohlas prekračuje hranice. Práve takou štvrťou sú pražské Vršovice. V poslednej dekáde prechádzajú dynamickou premenou, za ktorou stojí nielen mestská časť, ale aj rad susedských projektov a iniciatív. Najostrejším príkladom novej tváre Vršovic je ulica Krymská, ktorú denník The New York Times označil za jednu z 12 najobľúbenejších európskych ulíc. Krymská aj jej okolie prekypujú rýdzo lokálnymi podnikmi - od bistier, kaviarní a domácich pekární až po komorné kino, jogové štúdio a najrôznejšie pop-up projekty. To všetko sa nachádza len pár minút chôdze od rezidencie Orelská 13, rovnako ako pôvabné Havlíčkovy sady s vlastnou vinicou. Na opačnej strane na vás zase čaká športový areál s bazénom alebo nákupné centrum. Električková zastávka je vzdialená 250m od domu a do centra Prahy sa dostanete za pár minút. Autom sa zase ľahko napojíte na Južnú spojku.

Pre viac informácií o projekte navštívte webovú stránku Orelská13.

Prehľadová tabuľka

  • Adresa
    Orelská, Praha 10, Vršovice
  • PENB
    G
  • Referenčné číslo
    30605

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.