Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Slnečný pozemok s peknými výhľadmi a možnosťou okamžitej výstavby rodinného domu, ktorého projekt je súčasťou ponuky, sa rozkladá v novej rezidenčnej štvrti zasadenej na krásnom prírodnom mieste priamo pri lese a pritom v pešom dosahu všetkej infraštruktúry stredočeského Dobříše ležiaceho asi pol hodiny jazdy od Prahy.

K pozemku o veľkosti takmer 700 m2 sú privedené všetky dostupné inžinierske siete (elektro, voda, kanalizácia). Príchod až k pozemku je po novej komunikácii.

Súčasťou ponuky je platné stavebné povolenie s projektom na dvojpodlažný dom s dispozíciou 4+kk a s garážou. Stavbu je možné okamžite zahájiť, záväzok k realizácii domu je do 31.12.2025. Z pozemku a budúceho domu sa otvára ukľudňujúci výhľad na lúku a les.

Výborná poloha zaručuje blízkosť prírody aj pohodlný dosah všetkého potrebného. V pešej vzdialenosti je materská škola, detská herňa, kaviareň, supermarket, fitcentrum. Susedný rozľahlý prírodný park Hřebeny ponúka možnosti prechádzok aj cyklovýletov. Spojenie s Prahou zaisťuje prímestský autobus aj vlak, autom trvá cesta po diaľnici D4 asi 30 minút.

Celková výmera 693 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  302 801 €
 • Cena za m2
  436.90 €
 • Celková plocha
  693 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101702

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.