Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Rovinatý pozemok o výmere takmer 900 m2 so stavebným povolením na pokojnom mieste v novej zástavbe obce Tuchlovice. Obec s výbornou infraštruktúrou sa rozkladá neďaleko CHKO Křivoklátsko, pár minút pohodlnej jazdy po diaľnici D6 od západného okraja Prahy.

Na pozemok sú privedené inžinierske siete: elektrina, voda, kanalizácia aj plyn. K pozemku je vybavené stavebné povolenie, je možné okamžite začať s výstavbou. Príchod k pozemku je po novej osvetlenej komunikácii zo zámkovej dlažby.

Pozemok je umiestnený v slepej ulici pri Tuchlovickom potoku. V obci funguje materská a základná škola, predajňa potravín, kaviareň, reštaurácia, pošta, čerpacie i dobíjacie stanice. Praha je výborne dostupná autom po diaľnici D6 alebo autobusovými spojmi (s konečnou pri stanici metra Zličín či Motol), neďaleko je aj vlaková zastávka Stochov. Pekné okolie ponúka možnosti peších aj cyklistických trás po CHKO Křivoklátsko alebo prírodnom parku Džbán pri Kladne.

Celková plocha 895 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  294 378 €
 • Cena za m2
  328.90 €
 • Celková plocha
  895 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101806

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.