Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Unikátna stavebná parcela pre jeden rodinný dom s fantastickým výhľadom na Slapskú priehradu a do okolitých lesov, vzdialená iba 50 km zo Smíchova.

Pozemok ponúka absolútne súkromie, iba jeden susedný statok vzdialený cca 200 metrov a malá rekreačná chata, obklopený lesmi, veľmi dobre prístupný po obecnej asfaltovej komunikácii. Parcela sklonená k východu do údolia Vltavy, prevýšenie cca 10 metrov, prípojka na elektrinu, vŕtaná studňa / pitná voda. Časť obce Županovice - Zadné Háje prístupná z Nečína, 12 km od Dobříša.

Celková výmera 6 537 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype apod.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  6 537 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  16690

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.