Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Pozemok s výmerou 21 636 m2 s projektom nadčasovej vily a s neopakovateľným výhľadom na okolitú zalesnenú krajinu Bielych Karpát sa nachádza v prekrásnej prírodnej lokalite CHKO Hostýnské vrchy, v obci Podkopná Lhota. Dostupnosť 30 minút do Zlína, Vsetína a Bystřice pod Hostýnem, 1h 15 minút do Olomouca a do Brna.

Ľahko svahovitý zatrávnený pozemok je vhodný pre výstavbu rodinného domu, ktorý sa bude tešiť úplnému tichu a súkromiu. Stavba je už schválená v územnom pláne obce a má platné stavebné povolenie. Projekt vyobrazený na vizualizáciách bol vytvorený architektom Luďkom Rýznerom z renomovaného štúdia OK Plan Architects a je zahrnutý v kúpnej cene pozemku - počíta so stavbou jednopodlažného, do terénu čiastočne zapusteného domu a s vybudovaním vsakovacieho systému a lapača. Na pozemku sa nachádza nový elektrický rozvádzač a vŕtaná studňa s čerpadlom.

Základná občianska vybavenosť vrátane škôlok, škôl, obchodov a športovísk je dostupná do 10 minút jazdy autom v neďalekých Slušoviciach, prípadne v 15 minút vzdialenom Fryštáku. V Slušoviciach sa navyše nachádza aj dostihové závodisko a golfové ihrisko Derby Golf. Lokalita je ideálna pre dlhé pešie i cyklistické výlety, v zimných mesiacoch je možné využiť blízke skiareály Trnava Luhy a Troják.

Pozemok 21 636 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  21 636 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  24351

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.