Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

V novo vznikajúcej rezidenčnej mikrolokalite v blízkosti CHKO Český kras ponúkame na predaj atraktívny pozemok s celkovou výmerou 939 m2, s projektom na výstavbu modernej rodinnej vily, vrátane možnosti realizácie stavby developerom. Miesto vyniká najmä pokojnou vidieckou atmosférou v blízkosti prírody, napriek tomu však na dosah ruky od Prahy - iba 12 minút jazdy autom na Zličín, 15 minút na letisko a 25 minút do centra.

Projekt ponúka pozemky umiestnené v niekoľkých rôznych štvrtiach. V nich boli v spolupráci s architektkou Barborou Škorpilovou vytvorené ulice s alejami stromov, okrasnými kvetináčmi a verejným osvetlením aj bezpečnostnými prvkami, ako sú zvýšené križovatky alebo spomaľovacie prahy. Pozemky sú kompletne zasieťované inžinierskymi sieťami a oddelené od cesty chodníkom a trávnatým pruhom.
Budúci majitelia môžu využiť projekty moderných víl od architekta Michala Žáčka zo štúdia Ateliér 2 a renomovanej architektonickej kancelárie Ian Bryan Architects, vrátane možnosti realizácie stavby developerom. Pri vlastných návrhoch bude vzhľadom na záujem zachovania architektonického rázu lokality vyžadované schválenie developerom. Zakúpiť sa dá tiež niektorý z už hotových domov, ktoré sú teraz využívané ako vzorové vily.

Pre kompletný prehľad voľných pozemkov, kontaktujte prosím našu kanceláriu.
Na fotografii je zachytená vzorová vila typu Salix.

Nespornou prednosťou projektu je jeho umiestnenie v atraktívnej lokalite povodí rieky Berounka, s mnohými historickými aj prírodnými pamiatkami v blízkom okolí. Priamo v obci alebo v jej okolí môžete nájsť napríklad proklamovaný golfový areál Albatross, ktorý je členom European Tour Destination, ďalej zámok Vysoký Újezd, Koněpruské jaskyne či hrad Karlštejn. Cesta prímestským autobusom na metro a k nákupnému centru Zličín trvá 28 minút.

Pozemok 939 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  939 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  24485
 • Informácie o projekte

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.