Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Mierne svahovitý pozemok o veľkosti 1 142 m2 leží v malej obci neďaleko Jílového u Prahy, 20 kilometrov z centra Prahy a v blízkosti ski areálu Chotouň. Krásna zalesnená krajina Dolného Posázaví je súčasťou prírodného parku Střed Čech.

Na pozemku sú v súčasnosti ovocné stromy, možno ho využiť pre stavbu rodinného domu na bývanie či rekreáciu. Maximálna miera zastavanej plochy je 20% (plus spevnená plocha), dom môže mať 2 podlažia a podkrovie. Inžinierske siete sú na obecnom pozemku, ktorý tvorí príjazdovú cestu (cca 40 metrov dlhú odbočku z cesty). Pozemok je obklopený záhradami susedných domov.

Pár metrov od parcely je autobusová zastávka, spoje jazdia necelých 10 minút do mesta Jílové u Prahy, kde sa nachádza občianska vybavenosť (materská a základná škola, obchody, kaviarne, lekári, lekáreň alebo múzeum) a tiež odtiaľto jazdia prímestské autobusy do Prahy. Obec obklopujú hlboké neporušené lesy a lúky, kde rastú vzácne orchidey. Lokalita bola v minulosti vyhlásená vďaka náleziskám zlata, dnes vedie okolo bývalých štôlní turistická značka.

Celková plocha 1 142 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  1 142 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  32083

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.