Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere takmer 1000 m2, nachádzajúci sa v štvrti rodinných domov v pokojnej uličke vo Vajnoroch. Vynikajúce umiestnenie umožňuje rýchly výjazd na bratislavský obchvat i na Vajnorské jazerá.

Na rovinatom oplotenom pozemku sa nachádza dvojposchodový 3 izbový dom v pôvodnom stave. Veľkou výhodou je, že ide o rožný pozemok pravidelného tvaru, prístupný z dvoch tichých ulíc.

Pozemok disponuje všetkými inžinierskymi sieťami, studňou, hospodárskou stavbou s letnou kuchyňou, dielňou s pecou a garážou.

Vajnory sú samozvanou dedinkou v meste na skok do prírody i na bratislavský obchvat. Štvrť disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – OC Vajnoria, materská i základná škola, reštaurácie, najlepšia zmrzlina v Bratislave. Voľný čas je možné využiť aj prechádzkou na obľúbených Vajnorských jazerách či na vybudovanej cyklotrase.

Zastavaná plocha domu 81 m2, úžitková plocha cca 120 m2, letná kuchyňa s dielňou 30 m2, garáž 19 m2.

Cena nehnuteľnosti je 289 900 EUR.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  981 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  35656

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.