Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Rohový a dobre prístupný pozemok s vysokými ovocnými stromami. Krásne miesto pri prírodnom parku Stred Čiech, v obci Brezová-Oleško v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti od Prahy.

Pozemok je veľmi mierne svahovitý (sklon 3-7°). V súčasnosti tu stojí prízemná nepodpivničená chata (prestavaná z bývalej garáže) bez elektriny, vhodná na demoláciu. Na záhrade rastú staré neošetrované ovocné stromy – čerešne, jablone, slivka aj orech. Plocha je oplotená drôteným pletivom na betónových stĺpikoch.

Pozemok sa nachádza v zmiešanej zástavbe rekreačných a obytných domov, priamo pri slepej ceste a autobusovej zastávky, odkiaľ sa dá prímestským spojom dostať k stanici metra Kačerov. Občianska vybavenosť funguje v neďalekých Dolných Brežanoch, cesta na okraj Prahy trvá autom cca 15 minút. Obec obopína úchvatná krajina s hlbokými, prevažne dubohabrovými lesmi, bývalými hradiskami a vyhliadkami nad strmými zrázmi neďaleko sútoku Sázavy a Vltavy.

Celková plocha 532 m2, zastavaná plocha 32 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  279 137 €
 • Cena za m2
  524.70 €
 • Celková plocha
  532 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  41120

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.