by svoboda&williams
exkluzívne

Senec, Slnečné jazerá

Pozemok 259 m2, Senec, Slnečné jazerá Show

€ 120 000

Dohodnúť obhliadku
Cena celkom € 120 000
Cena / m2 € 463.3 za m2
Celková plocha 259 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 41831

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej a vyhľadávanej reakreačnej oblasti Slnečné jazerá v Senci.

Parcela je rovinatá a vedie k nej asfaltová príjazdová cesta. Sú tu tiež privedené všetky inžinierske siete nakoľko na pozemku pôvodne stála chata.

V pešej dostupnosti 2 min. sa nachádza pláž a ihrisko. Areál je monitorovaný kamerovým systémom a vybavený pripojením na internet. 2 km od nehnutelnosti sa nachádza supermarket. Dostupnosť na diaľnicu je rýchla, ako tiež dostupnosť na vlakovú a autobusovú dopravu. Areál Slnečných jazier ponúka nespočetné množstvo aktivít ako turistika, vodné bicykle a detské mini skútre, trampolíny, paddleboarding, plážový volejbal, hádzaná, plážový futbal, vodný futbal, vodný skákací hrad, tenis, minigolf, joga, zumba a pod. Lokalita disponuje množstvom reštauráci, bufetov a veľkým aquaparkom. V zime je možné využiť vnútornú časť aquaparku s wellnessom vrátane saunového svetu.

Možnosť prikúpiť aj susedný dom s pozemkom.

Celková výmera 259 m2.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku