Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Slnečný pozemok s úchvatnými výhľadmi leží priamo pri malom lyžiarskom areáli v Sklenařicích neďaleko CHKO Jizerské hory. Pekná prírodná krajina s riedkym osídlením zaručuje čistý vzduch, pokoj a súkromie.

Pozemok o celkovej výmere 960 m2 leží na juhovýchodnom svahu. Na pozemku je možné vystavať jeden rodinný dom vidieckeho typu so suterénom, 1 nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Maximálna miera zastaviteľnosti je 20 % (192 m2). Je nutné vybudovať studňu a požiadať o pripojenie k elektrickej sieti. Príchod takmer až k pozemku je po asfaltovej komunikácii, cca 50 metrov po nespevnenej ceste.

Pozemok má ideálnu polohu pre letné aj zimné výpravy za športom do jizerských alebo krkonošských horských stredísk. Občianska vybavenosť sa nachádza vo Vysoké nad Jizerou vzdialenej asi 5 minút jazdy autom alebo autobusom. V obci funguje materská a základná škola, poliklinika s lekárňou, predajňa potravín a ďalšie obchody aj niekoľko reštaurácií či cukráreň.

Celková plocha 960 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  105 285 €
 • Cena za m2
  109.70 €
 • Celková plocha
  960 m²
 • Typ pozemku
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  42817

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.