Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Stavebný pozemok obdĺžnikového tvaru o celkovej ploche 1 182 m2 je súčasťou rezidenčnej zástavby stredočeskej obce Sulice, rozkladajúcej sa v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti od Prahy.

Oplotený pozemok sa mierne nakláňa smerom na západ, vyvýšená poloha zaručuje pekné výhľady. Na pozemku je kanalizácia, siete (plyn, elektrina, voda) na jeho okraji. Príjazd po miestnej asfaltovej komunikácii je možný z dvoch strán.

Pokojné atraktívne miesto v slepej ulici, pár krokov od materskej školy, 5 minút jazdy autom od štátnej základnej školy a cca 8 minút od prestížnej Sunny Canadian School. V krátkej dojazdovej vzdialenosti fungujú obchody a ďalšie služby, jazdy autom uľahčuje neďaleký nájazd na Pražský okruh. S Prahou je obec prepojená prímestským autobusom, ktorého zastávka je kúsok od pozemku. Okolitú prírodu pretínajú pešie aj cyklistické trasy, v blízkej vzdialenosti sú prírodné parky Střed Čech alebo Velkopopovicko.

Celková plocha 1 182 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  431 107 €
 • Cena za m2
  364.70 €
 • Celková plocha
  1 182 m²
 • Typ pozemku
  Záhrada
 • Referenčné číslo
  43474

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.