Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Pozemok s ovocným sadom a fantastickými výhľadmi do okolitej poetickej krajiny. Parcela s platným stavebným povolením a projektom dvoch domov od renomovaného architektonického štúdia leží vo vinárskej oblasti u  Mutěnic neďaleko Hodonína.

Plocha je podľa regionálnej tradície podlhovastého tvaru. V súčasnosti sa tu nachádza malý záhradný domček (drevostavba). Elektrina už je na pozemku pripojená, vodovod sa nachádza pri pozemku a je súhlas na pripojenie. Príjazd k spodnej časti pozemku je po spevnenej komunikácii, k hornej časti vedie nespevnená cesta. Na pozemku rastie ovocný sad s asi 30 stromami (hruška/jabloň/višňa/čerešňa/marhuľa).

Kúpna cena zahŕňa kompletnú projektovú dokumentáciu od známeho štúdia, ktoré v lokalite realizovalo už niekoľko projektov. Projekt počíta s 2 budovami: hlavným domom v dolnej časti pozemku a prístreškom („tiny house“) na mieste s najkrajším výhľadom.

Romantická pokojná oblasť leží neďaleko rozhľadne Vyšicko, ku ktorej vedie turistický chodník, okolie pretínajú aj cyklistické trasy, krajinou vedie vinársky chodník okolo množstva vínnych pivníc. V blízkych Muteniciach fungujú obchody, reštaurácie, kaviareň, pošta, materská aj základná škola.

Celková plocha 3 681 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  90 442 €
 • Cena za m2
  24.60 €
 • Celková plocha
  3 681 m²
 • Typ pozemku
  Ostatné
 • Referenčné číslo
  44125

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.