Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 7 izbový

Kompletne a zároveň citlivo zrekonštruovaná tradičná horská chalupa zasadená do veľkej záhrady so storočnými stromami na slnečnej stráni nad mestom Tanvald na pomedzí Jizerských hor a Krkonoš. Dom je vhodný na trvalé bývanie aj celoročné rekreačné užívanie. Súčasťou pozemku je oddeliteľná stavebná parcela o výmere cca 900 m2.

Plocha domu je teraz rozdelená na 3 jednotky: mezonetový apartmán so spoločenskou miestnosťou, 4 spálňami a 2 kúpeľňami, dvojposchodový rodinný apartmán s kuchyňou, 2 spálňami a kúpeľňou a rodinný apartmán s kuchyňou, saunou a terasou. Celková ubytovacia kapacita je až 20 osôb.

Budova prešla v r. 2016 kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bol rešpektovaný pôvodný architektonický zámer, a tak nebol nijako narušený dobový štýl. Vykurovanie je bezobslužné ústredné plynové, v spoločenskej miestnosti sú navyše krbové kachle. Súčasťou pozemku je vlastná studňa. V r. 2018 bol na juhovýchodne orientovanej záhrade pristavaný bazén s protiprúdom a zastrešením a vonkajšia sudová sauna. Parkovanie bude zaistené na pozemku, súčasťou domu je aj garáž. V ponukovej cene je zahrnuté všetko vybavenie vyobrazené na fotografiách.

Úžasné zelené miesto s pôvodnou zástavbou a úchvatnými výhľadmi na okolité zalesnené vrchy. Centrum Tanvaldu so všetkým potrebným je vzdialený len 2 minúty autom, v dosahu je tiež autobusová stanica, kam je možné dôjsť priamym spojom z Prahy, aj vlaková stanica, odkiaľ vedie jediná ozubnicová trať v ČR. Okolie ponúka množstvo možností vyžitia v každom ročnom období, v zime je výhodou blízkosť obľúbených horských stredísk a ski areálov, v lete možnosť výletov po početných turistických trasách, cyklotrasách alebo inline dráhe pozdĺž priehrady Souš. Pohodlná cesta autom z Prahy zaberie asi hodinu a pol, krajské mesto Liberec je vzdialené pol hodiny jazdy.

Úžitková plocha 303,9 m2, pivnice 19,6 m2, garáž 23,8 m2, zastavaná plocha 186 m2, záhrada 1 631 m2, pozemok cca 2 282 m2 (bude upresnený novým geometrickým plánom).

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  842 150 €
 • Podlahová plocha
  304 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  186 m²
 • Pozemok
  2 282 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  101120

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.