Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 6 izbový

Veľkorysý rodinný dom so záhradou a krásnymi výhľadmi stojí v slepej ulici pokojnej rezidenčnej zástavby. Obľúbená brnenská štvrť Ivanovice má rozvinutú infraštruktúru a ľahkú dostupnosť stredu mesta, k príjemnému bývaniu prispieva tesná blízkosť prírodného parku Baba.

Súčasťou prízemia je priestranná vstupná hala, špajza, sklad a veľká miestnosť vhodná napríklad pre fitness alebo herňu. Na 2. podlaží v úrovni záhrady je umiestnený obytný priestor s jedálňou a kuchyňou. K miestnosti prilieha záhradná terasa na západnej strane, na východnej strane balkón. Ďalej je tu hostinská spálňa, svetlá a vzdušná kúpeľňa, samostatná toaleta a technická miestnosť. Podkrovie tvorí privátna zóna so 4 spálňami, kúpeľňou a toaletou. 2 spálne majú spoločný balkón s výhľadmi na okolité lesy.

Tehlový dom bol vystavaný cca pred 12 rokmi a bol postupne modernizovaný. Vybavenie zahŕňa plávajúce podlahy, masívne schodisko, kompletnú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, úložné priestory na chodbe, masážny sprchovací box, plastové okná s vnútornými žalúziami a zabezpečovacie zariadenia. Vykurovanie turbokotla. Parkovanie v garáži s priamym vstupom do domu a na spevnenej ploche pred domom. V záhrade je príprava na bazén.

Rezidenčná štvrť sa nachádza pár minút jazdy severne od centra Brna. Spojenie zabezpečujú autobusy, ktoré zastavujú 300 metrov od domu, alebo vlaky z neďalekej stanice (cesta na Hlavnú stanicu trvá 22 minút). Lokalita sa vyznačuje množstvom zelene, širokými možnosťami aktívneho odpočinku a bohatou občianskou vybavenosťou vrátane materskej školy, supermarketu, niekoľkých reštaurácií alebo squashovej haly. Prírodný park Baba s hustými zmiešanými lesmi a lúkami je pretkaný turistickými chodníkmi.

Úžitková plocha 320 m2, záhrada 333 m2, zastavaná plocha 124 m2, pozemok 457 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  320 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  124 m²
 • Záhrada
  333 m²
 • Pozemok
  457 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  30603

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.