Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Moderný nízkoenergetický bungalov, koncipovaný ako ekologicky udržateľné bývanie z kvalitných prírodných materiálov, stojí obklopený veľkou záhradou na pokojnom mieste takmer na hranici metropoly.

Dom ponúka otvorený priestor prepojený s exteriérom vďaka veľkému portálovému oknu v obytnej miestnosti, ktorá je dominantou priestoru. Patrí k nej jedáleň, kuchyňa a 26metrová záhradná terasa, na ktorú možno vstúpiť aj z dvoch spální. Ďalej je tu 3. spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, šatník pri hlavnej spálni a technická miestnosť.

Presvetlené interiéry a prakticky členený priestor je inšpirovaný škandinávskym dizajnom. Kuchyňa so špajzou je vybavená zákazkovou kuchynskou linkou, kredencom a jedálenským stolom. K nadštandardnému vybaveniu patria krbové kachle HEDE, svetlovod a veľkoplošné okná s izolačnými trojsklami, bezpečnostnými fóliami a sieťami proti hmyzu. Vykurovanie zaisťuje elektrokotol s radiátormi, v hlavnej obytnej miestnosti je podlahové vykurovanie. Vnútorný priestor chráni zabezpečovacie zariadenia Jablotron s kamerami a ovládaním cez mobilný telefón. Dom z r. 2017 bol navrhnutý tak, aby poskytol optimálny pomer technológií a pohodlnej prevádzky a údržby. Postavený bol renomovanou firmou ako two-by-four drevostavba s difúzne otvorenou fasádou zo sibírskeho smrekovca. Záhrada bola založená architektom na princípoch permakultúry s minimálnou spotrebou vody.

Lokalita širšieho pražského predmestia má jedinečnú dostupnosť MHD (zastávka električky je vzdialená iba 5 minút jazdy autobusom, metro 9 minút). Až k obci bude v nasledujúcich rokoch predĺžená električková trať, zastávka bude 500 metrov od domu. Na mieste sa nachádzajú 2 škôlky (štátna a súkromná česko-anglická Montessori), základná škola, detské ihrisko, potraviny, bezlepková cukráreň, kaviareň, niekoľko reštaurácií a 2 supermarkety. Na bicykli či pešo sa dá behom pár minút dostať do prírodného parku Dolné Povltaví s krásnymi vyhliadkami na kaňon rieky.

Interiér 150 m2, zastavaná plocha 189 m2, záhrada 1 053 m2, pozemok 1 242 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  150 m²
 • Garáž
  Áno
 • Pivnica
  -
 • Zastavaná plocha
  189 m²
 • Záhrada
  1 053 m²
 • Pozemok
  1 242 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  33025

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.