Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Chateau Földváry

Príležitosť na kúpu klasicistického kaštieľa z devätnásteho storočia s rozsiahlym areálom, využívaného ako boutique hotel, ležiaceho v malebnom prostredí neďaleko Bratislavy.

Kaštieľ postavený v roku 1870 grófom Földvárym. Pôvodne slúžil ako letné a poľovnícke sídlo a pre organizovanie spoločenských akcií. Túto funkciu čiastočne plní dodnes ako vyhľadávaný luxusný boutique hotel s 21 suitami, lobby, reštauráciou, tanečnou sálou, dvomi VIP salónmi, vínnou pivnicou, wellness, terasou a zimnou záhradou. Každá izba disponuje en-suite kúpeľňou.

Chateau púta svojou architektúrou a jeho výnimočnú atmosféru umocňuje starožitné vybavenie, ktoré sa v jednotlivých miestnostiach štýlovo obmieňa. Kaštieľ sa rozprestiera uprostred rozľahlého udržiavaného parku s jazerom, ktorý je rozčlenený na niekoľko samostatných častí. Pred hlavným vstupom do budovy dominuje fontána, na krytej bočnej strane je relaxačná zóna s bazénom. V areáli sa nachádza tenisový kurt, volejbalový kurt, ohrada pre kone, pôvodná samostatná kaplnka prerobená na dva byty, domček pre personál a parkovisko. Budova kaštieľa aj celý areál bol priebežne kompletne rekonštruovaný a je v bezchybnom technickom stave. Táto nehnuteľnosť ponúka širokú škálu možného využitia (letné sídlo, hotel, či golfový/tenisový klub), čo z nej robí zaujímavú investíciu s vysokou návratnosťou.

Strategická poloha medzi tromi hlavnými mestami Viedeň-Bratislava-Budapešť s rýchlou dostupnosťou, v blízkosti kúpeľného mesta Mosyonmagyarovár, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Úžitková plocha 2 400 m2, pozemok 27 400 m2

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  1 750 000 €
 • Podlahová plocha
  2 400 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Zastavaná plocha
  600 m²
 • Pozemok
  27 400 m²
 • Parkovanie
  Parkovisko pre 20 áut
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33528

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.