Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Rodinný dom s 2 krytými parkovacími státiami a juhozápadnou záhradou na dobre prístupnom pozemku s peknými výhľadmi v meste Hostomice. Mesto leží v susedstve prírodného parku Hřebeny a chránených krajinných oblastí Český Kras, Brdy a Křivoklátsko. Dom bude dokončený do 12 mesiacov od obdržania stavebného povolenia a po podpise zmluvy o výstavbe.

Rodinný dom bude tvorený polovicou dvojdomu. Prízemie bude rozdelené na obytný priestor s jedálňou a prípravou na kuchynský kút a krb, ďalej vstupnú halu, technickú miestnosť s toaletou, práčovňu a komoru. Z obývacej izby povedie vstup na budúcu záhradnú terasu. Na poschodí vzniknú 4 spálne, kúpeľňa a chodba so schodiskom.

K štandardu budú patriť sanitárne zariaďovacie predmety (vaňa vr. batérie a sprchového setu, závesné WC, umývadlo, umývadlo vr. sifónov a batérií), plastové okná s izolačnými dvojsklami a schodisko s dreveným povrchom. Nášľapné vrstvy podláh a obklady stien podľa výberu z daného štandardu developera. Dom bude murovaný z pórobetónových tvárnic, sendvičová stena medzi objektmi splní akustické normy. Vnútorné murované priečky budú opatrené tenkovrstvovou omietkou a výmaľbou, prípadne keramickým obkladom. Vykurovanie bude riešené plynovým kotlom so zásobníkom TÚV a komínovým telesom. Parkovanie pre 2 vozidlá pod prístreškom pri dome, na pozemku je plánovaný aj sklad záhradného nábytku.

Hostomice ležiace v údolí boli povýšené na mesto Karolom VI. Dopravné spojenie s okolitými mestami zaisťujú vlaky a autobusy, autom je miesto ľahko dostupné vďaka blízkosti nájazdov na diaľnici D4 a D5. V meste funguje materská a základná škola, predajňa potravín, pošta, knižnica, lekáreň, lokálny pivovar alebo čerpacia stanica. Krásne okolie ponúka množstvo výletných trás, napríklad do prírodného parku Hrebeny, hlbokých krivoklátskych lesov alebo Českého krasu.

Úžitková plocha 138,9 m2 (z toho garáž 33m2), zastavaná plocha 104,3 m2, záhrada 149,7 m2, pozemok 254 m2.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  348 695 €
 • Podlahová plocha
  139 m²
 • Zastavaná plocha
  104 m²
 • Záhrada
  150 m²
 • Pozemok
  254 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  35466

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.