Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom

Zateplený a podpivničený 4-podlažný rodinný dom so záhradným domčekom situovaný v obľúbenej časti Floreát v blízkosti cyklotrasy ponúka pokojné bývanie v kúpeľnom meste Piešťany. Dom je aktuálne riešený ako viacgeneračný s troma samostatnými bytovými jednotkami.

Na prízemí rodinného domu je umiestnený 2-izbový byt, ktorého dispozícia pozostáva zo spálne, kúpeľne s vaňou a toaletou, obývačky s kuchyňou a východom na terasu. Na poschodí domu sa rozprestiera 3-izbový byt s dvoma spálňami (jedna s balkónom), kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba s kuchynským kútom a východom na terasu. Druhé poschodie dopĺňa ďalší 3-izbový byt s dvoma spálňami, kúpeľňou s vaňou a toaletou, obývačkou s kuchyňou a východom na terasu. Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček s terasou.

K domu prislúcha aj pivničný priestor, kde je umiestnená toaleta so sprchou, kotolňa Junkers. V dome je spravená predpríprava pre kuchynské linky, garáž a saunu. Vybavenie domu zahŕňa laminátové podlahy, plastové okná, vlastný plynový kotol. Každý byt je tiež zabezpečený vlastným meračom kúrenia.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú kaviarne, do 3 minút autom sa dostaneme do nákupného centra Aupark, do Mestského parku, na trhovisko, do pekárene, k holičovi aj do lekárene. Mesto ponúka množstvo možností na relax vo svetoznámych Piešťanských kúpeľoch.

Cena nehnuteľnosti 399.000 EUR s DPH

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  300 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Pozemok
  622 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  37647

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.