Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Unikátny dvojpodlažný rodinný dom v rustikálnom štýle ponúka pokojné bývanie s prístupom na súkromnú pláž na jazere Veľké Košariská. Dom leží v oblasti Rovinka, ktorá spája požiadavky tichej lokality a ľahkej dostupnosti do centra Bratislavy.

Dispozíciu domu tvorí vstupná chodba so šatníkom, technická miestnosť s kotlom a práčkou, samostatná toaleta, obývacia izba s krbovými kachľami, jedálňou a kuchyňou, dve spálne s východom na terasu a kúpeľňa s vaňou. Poschodie domu disponuje spálňou s vlastnou toaletou s umývadlom.

Vybavenie domu zahŕňa drevené parkety, kamenné obklady, drevené trámové stropy, kuchynský stôl z masívu, porcelánový drez v kuchyni, kotol so zásobníkom. Charakter interiéru odpovedá rustikálnemu štýlu – kombinácia naturálnych materiálov s hravými prvkami pripomína šarm anglického vidieka. V exteriérovej časti domu sa nachádza brána na diaľkové ovládanie, studňa, automatické zavlažovanie, zateplený záhradný domček s elektrinou a terasa s altánkom. Na pozemku je parkovacie miesto pre dve motorové vozidlá.

Lokalita narastá na lukratívnosti vďaka jazeru Veľké Košariská, ktoré je okrem letného oddychu vyhľadávané pre možnosti vodných športov alebo rybárčenia. Jazero je situované na konci ulice a noví majitelia domu budú mať k dispozícií prístup na súkromnú pláž. Rovinka a nedaľeká Dunajská Lužná ponúkajú okrem pokojného bývania aj kompletnú občiansku vybavenosť, výhodou je i nové obchodné centrum City Park Rovinka a bezprostredná blízkosť od hlavného mesta.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  465 000 €
 • Podlahová plocha
  151 m²
 • Terasa
  24 m²
 • Úžitková plocha
  175 m²
 • Pozemok
  355 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43286

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.