Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 5 izbový

Ponuka murovanej novostavby rodinného domu (1/2 dvojdomu) s úchvatnými výhľadmi na okolitú prírodu. Doteraz neobývaný dom je súčasťou komorného obytného súboru uprostred zelene medzi obcami Statenice a Tuchoměřice na severozápadnom okraji Prahy.

Na prízemí sa nachádza obývacia izba so vstupom na juhovýchodne orientovanú záhradnú terasu, nadväzujúca kuchyňa s jedálňou, ďalej pracovňa/izba pre hostí, kúpeľňa, technická miestnosť a zádverie. Na poschodí sú umiestnené 3 spálne a kúpeľňa.

Dom bol skolaudovaný v septembri 2022. Okná sú plastové s trojsklami a predokennými žalúziami na diaľkové ovládanie, podlahy vinylové v dekore dreva. Kuchynská linka vybavená spotrebičmi AEG bola vyrobená na mieru. Kúpeľňová sanita je značiek Swiss Aqua a Ideal Standard. Vykurovanie rieši elektrokotol, stavba je napojená na vodovodný aj kanalizačný rad. Dažďová voda je zvádzaná do retenčnej nádrže. Parkovanie je zaistené v garáži a na vonkajšom státí, záhrada je zatrávnená.

Pekné umiestnenie domu je obklopené lesmi a lúkami, s cyklotrasami a turistickými trasami, v bezprostrednej blízkosti jazdeckej stajne s reštauráciou. Uprostred blízkeho lesa Háj sa nachádza legendami preslávené miesto Svätá Juliána. V rýchlom dosahu autom je anglická materská škola v Statoniciach, štátna škola a škôlka v Tuchoměřiciach aj medzinárodná prestížna škola ISP v Prahe 6 - Nebušiciach. Miesto má tiež výhodnú polohu pri cestách na letisko, kam od domu jazdí aj priamy autobus. Tým sa dá dostať aj k stanici metra Bořislavka. Autom je možné sa ľahko napojiť na Pražský okruh.

Úžitková plocha 160 m2, zastavaná plocha 126 m2, záhrada 481 m2, pozemok 607 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Celková cena
  612 539 €
 • Podlahová plocha
  160 m²
 • Garáž
  Áno
 • Zastavaná plocha
  126 m²
 • Záhrada
  481 m²
 • Pozemok
  607 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43687

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné domy v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.