by svoboda&williams

Bratislava III, Nové Mesto, Kamzíkov vrch

Rodinný dom 6 izbový úžitková plocha 258 m2, pozemok 660 m2 Show

€ 440 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 440 000
Úžitková plocha 258 m2
Zastavaná plocha 129 m2
Pozemok 660 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 31661

Novostavba rodinného domu na slnečnom pozemku priamo susedí s rozľahlým lesom na Kolibe. Útulný päťizbový dom skvelo kombinuje bývanie v prírode aj rýchly dosah centra hlavného mesta.

Interiér zahŕňa obývaciu izbu s krbom, kuchyňu a vstup na terasy, pracovňu s knižnicou, halu so schodiskom na poschodie, kúpeľňu so sprchou a samostatnú toaletu. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby so vstupom na balkóny - spálňa s výhľadom na les, izba pre hostí so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou a dalšia spálňa. Ďalej je tu samostatná toaleta a priestranná kúpeľňa s vaňou. Podkrovie poskytuje drevom obložený úložný priestor. V dome sú 2 garáže pre 3 autá, možné je aj parkovanie vonku.

Medzi vybavenie patria spotrebiče značky Miele, krb, sanita značky Villeroy & Boch, podlahy z orechového dreva a drevené dvere.

Pokojná lokalita na úpätí Malých Karpát vzdialená približne 10 minút jazdy autom od centra Bratislavy. Základná občianska vybavenosť (základná a materská škola, medzinárodná škôlka, supermarkety a zastávka MHD) je 20 minút chôdze od domu alebo 4 minúty jazdy autom. Pár krokov od pozemku sa nachádza hotel s príjemnou reštauráciou, bazénom a saunou, ani nie 5 minútová prechádzka vedie k televíznej veži s reštauráciou a krásnou vyhliadkou.

Úžitková plocha 258 m2, zastavaná plocha 129 m2, pozemok 660 m2.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dagmar Skalníková

Dagmar Skalníková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku