by svoboda&williams
Pokojná časť Bratislavy

Bratislava II, Vrakuňa, Hrušovská

Rodinný dom 5 izbový úžitková plocha 146 m2, pozemok 238 m2 Show

rezervované

Dohodnúť obhliadku
Cena rezervované
Úžitková plocha 146 m2
Balkón 4 m2
Záhrada 83 m2
Pozemok 238 m2
Parkovanie 2x vonkajšie parkovacie státie 10 000 EUR/kus
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 35686

V modernom dvojpodlažnom rodinnom dome s troma bytovými mezonetovými jednotkami ponúkame na predaj 5 izbový klimatizovaný byt s dvoma parkovacími státiami, balkónom, terasou a záhradou. Pokojná lokalita na Hrušovskej ulici v Bratislave. Projekt je dokončený, zariadený a vhodný k nasťahovaniu.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, technická miestnosť, hosťovská izba/pracovňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, obývacia izba spojená s priestrannou kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu. Na poschodí sú umiestnené tri spálne (z toho dve spálne disponujú prístupom na balkón) a priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou. V každej izbe je klimatizácia značky Daikin.

Vybavenie zahŕňa kvalitné laminátové nemecké podlahy Meister (hrúbka 10 mm), podlahové kúrenie zabezpečené kotlom Viessmann, vysoko kvalitné LED svietidlá v celom dome, vnútorné žalúzie, predpríprava na vonkajšie žalúzie, interiérové dvere Sapeli, batérie Hansgrohe, rozvody TV a internet v každej izbe. Štandardom kuchyne je kompletne nové zariadenie vrátane umývačky, drezu Blanco, indukčnnej dosky či americkej chladničky. Na všetky vstavané kuchynské spotrebiče je 5 ročná záruka. V spálňach sú umiestnené šatníkové skrine na mieru, nábytok masívne drevo, luster z bambusu. Dom je zabezpečený kvalitným alarmom.

Exteriér tvorí vysadená záhrada a uzatvorený dvor s možnosťou parkovania. Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete vrátane studne s čerpadlom napojeným na závlahový systém.

Dom je situovaný v tichej lokalite na hranici Ružinova a Vrakune a poskytuje rýchlu dopravnú dostupnosť do centra mesta aj na diaľničný obchvat.

Interiér 142 m2, pozemok 238 m2.

Cena nehnuteľnosti: 349 990 EUR + 2x 10 000 EUR vyhradené parkovacie státia

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku