by svoboda&williams

Bernolákovo

Rodinný dom 7 izbový úžitková plocha 346 m2, pozemok 567 m2 Show

€ 378 900

Dohodnúť obhliadku
Cena € 378 900
Úžitková plocha 346 m2
Terasa 6 m2
Zastavaná plocha 134 m2
Záhrada 433 m2
Pozemok 567 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 37659

V dobre dostupnej časti Bernolákova sa nachádza zariadený, kompletne zrekonštruovaný 7-izbový rodinný dom s profesionálne upravenou veľkou záhradou a otvoreným bazénom.

Prízemie rodinného domu tvorí oddelená vstupná hala so vstavanými šatníkmi a obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Jej západná orientácia príjemne presvetľuje celú obytnú časť. Na prízemí sa tiež nachádza spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Z obývačky je vstup do útulnej murovanej zimnej záhrady s krbom a kuchynkou.
Na poschodí domu sa nachádza nočná časť – dve spálne so spoločnou kúpeľňou so sprchovým kútom. V dome je umiestnené aj polozapustené podlažie domu, kde nájdeme spálňu a priestrannú izbu, tiež tu je kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Vybavenie domu zahŕňa kombináciu dlažby v obývacej časti domu vrátane spodnej časti domu a laminátové parkety na poschodí domu, drevené trámy na stropoch, steny dozdobené elegantnými tapetami, kompletne vybavenú kuchyňu vrátane umývačky riadu či sklokeramickej varnej dosky. V dome je predpríprava na kamerový systém. Parkovanie je zabezpečené na pozemku domu.

V okolí rodinného domu sa nachádza kompletne zázemie pre pokojne bývanie s jednoduchou dostupnosťou do potravín ako Billa či Lidl. Kúsok od domu ponúka lokalita možnosť využitia cyklotrás i turistiky po lesných chodníčkoch v prostredí Malých Karpát.

Interiér 340 m2, pozemok 567 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dominik Horvath

Dominik Horvath

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku