by svoboda&williams

Pezinok, Limbach

Rodinný dom 3 izbový úžitková plocha 84 m2, pozemok 173 m2 Show

predané

Dohodnúť obhliadku
Cena predané
Úžitková plocha 84 m2
Záhrada 41 m2
Pozemok 173 m2
Parkovanie dve parkovacie státia
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 41328

Moderne zariadený klimatizovaný 3-izbový rodinný dom s predzáhradkou v uzatvorenom areáli Malých Karpát ponúka pokojné bývanie s infinity výhľadom na malebnú vinohradnícku krajinu. Radová zástavba domov v obci Limbach je vzdialená od Bratislavy len 20 minút autom.

Dispozíciu prízemia tvorí vstupná hala so šatníkom s práčovňou, samostatná toaleta s umývadlom, kuchyňa s jedálenskou časťou a obývacou izbou. Z obývačky je vstup do záhrady s výhľadom na vinice, ktorý nikdy neomrzí. Druhé podlažie domu tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a dve samostatné spálne s francúzskymi balkónmi. Štýlová prerušovaná priečka v hlavnej spálni oddeľuje spaciu časť od otvoreného šatníka a pracovného kútu. Nehnuteľnosť disponuje dvoma vyhradenými parkovacími státiami v uzatvorenom areáli.

Vybavenie domu zahŕňa podlahové kúrenie, hliníkové okná s trojsklom, klimatizáciu, zabudované kuchynské spotrebiče vrátane umývačky riadu, vlastné plynové kúrenie zabezpečené kotlom Buderus, termostatická batéria Hansgrohe, sanita Villeroy & Boch, bezpečnostné dvere Sherlock, optické pripojenie na internet. V dome je predpríprava na externé žalúzie.

Lokalita v Limbachu poskytuje svojim obyvateľom vďaka unikátnej polohe na úpätí Malých Karpát množstvo možností aktívneho relaxu (vrátane turistiky a cyklistiky). Na konci ulice sa nachádza škôlka, pošta či bazén s plaveckým kurzom pre deti.

Interiér 84 m2, záhrada 41 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku