by svoboda&williams

Hainburg

Ekologický rodinný 6-izbový dom úžitková plocha 348 m2, pozemok 1 331 m2 Show

€ 1 699 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 1 699 000
Úžitková plocha 348 m2
Terasa 92 m2
Zastavaná plocha 155 m2
Záhrada 2 653 m2
Pozemok 1 331 m2
Parkovanie dvojgaráž
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 43035

Jedinečný rodinný dom poskytujúci komfortné a pokojné bývanie v rakúskom Hainburgu, vzdialenom iba 15 km od Bratislavy. Dizajnová architektúra je tu doplnená o ekologické prírodné materiály, dom má energetický certifikát A+. Dom disponuje veľkým pozemkom, saunou a niekoľkými terasami, pričom sa nachádza v pokojnej zástavbe v blízkosti lesa.

Po vstupe na pozemok sa rozprestiera priestranný dvor (220 m2) so žulovou dlažbou, ktorá slúži i k parkovaniu. Na polozapustenom podlaží je umiestnená dvojgaráž, priestranná predsieň, šatník a technická miestnosť. Na prvom podlaží sa nachádza denná časť, ktorá pozostáva z veľkej otvorenej miestnosti (65 m2), kuchyne z masívu s jedálňou, izbou s krbom a vstupom na veľkú terasu, z ktorej je prístup na veľkorysý pozemok. Ďalej je na tomto podlaží veľký atelier, WC, sauna a dve technické miestnosti. Na najvyššom podlaží (2. NP) sú štyri spálne, šatník, kúpeľňa a ďalšia veľká terasa.

Základným materiálom v dome je masívne drevo, jeho základ je z betónového monolitu. Vstupná brána a plot sú z cédrového dreva a hliníku. Štandard zahŕňa veľkoplošné trojvrstvové okná so zabudovanými sieťkami, strešné okná s roletami a diaľkovým ovládaním (napojené na solárny systém), ako i podlahové kúrenie a chladenie. V dome sú dubové parkety a plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi Miele. Kúpeľne s veľkoplošnou talianskou dlažbou majú batérie Philippe Starck a Kaldewei vaňu so zabudovaným audio systémom. Maximálny komfort zabezpečuje fínska a infra sauna. Pozemok prešiel terénnymi úpravami, vznikla tu záhrada a oplotenie. Prístup na pozemok je z oboch strán.

Hainburg je malebná rakúska obec, iba na skok z centra Bratislavy (15 km). V pešej blízkosti od domu sa nachádzajú všetky potrebné obchody, kompletná občianska vybavenosť a krásna príroda vrátane rieky Dunaj a zelených lesov v okolí.

Interiér 256,5 m2, terasy 92 m2, zastavaná plocha 155 m2, celkový pozemok 3 984 m2.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku