by svoboda&williams

Senec, Rovinka

Rodinný dom 4 izbový úžitková plocha 175 m2, pozemok 355 m2 Show

€ 465 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 465 000
Úžitková plocha 175 m2
Terasa 24 m2
Pozemok 355 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 43286

Unikátny dvojpodlažný rodinný dom v rustikálnom štýle ponúka pokojné bývanie s prístupom na súkromnú pláž na jazere Veľké Košariská. Dom leží v oblasti Rovinka, ktorá spája požiadavky tichej lokality a ľahkej dostupnosti do centra Bratislavy.

Dispozíciu domu tvorí vstupná chodba so šatníkom, technická miestnosť s kotlom a práčkou, samostatná toaleta, obývacia izba s krbovými kachľami, jedálňou a kuchyňou, dve spálne s východom na terasu a kúpeľňa s vaňou. Poschodie domu disponuje spálňou s vlastnou toaletou s umývadlom.

Vybavenie domu zahŕňa drevené parkety, kamenné obklady, drevené trámové stropy, kuchynský stôl z masívu, porcelánový drez v kuchyni, kotol so zásobníkom. Charakter interiéru odpovedá rustikálnemu štýlu – kombinácia naturálnych materiálov s hravými prvkami pripomína šarm anglického vidieka. V exteriérovej časti domu sa nachádza brána na diaľkové ovládanie, studňa, automatické zavlažovanie, zateplený záhradný domček s elektrinou a terasa s altánkom. Na pozemku je parkovacie miesto pre dve motorové vozidlá.

Lokalita narastá na lukratívnosti vďaka jazeru Veľké Košariská, ktoré je okrem letného oddychu vyhľadávané pre možnosti vodných športov alebo rybárčenia. Jazero je situované na konci ulice a noví majitelia domu budú mať k dispozícií prístup na súkromnú pláž. Rovinka a nedaľeká Dunajská Lužná ponúkajú okrem pokojného bývania aj kompletnú občiansku vybavenosť, výhodou je i nové obchodné centrum City Park Rovinka a bezprostredná blízkosť od hlavného mesta.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku