by svoboda&williams

Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Byt 1 izbový Interiér 40 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 40 m2
Parkovanie parkovacie státie v garáži domu
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 32490

Prakticky zariadený 1-izbový byt s nádherným výhľadom v modernom projekte III Veže s vlastným fitnescentrom, recepciou a strešnou záhradou. Okolie ponúka všetko potrebné pre aktívny život - relax, nákupy, zábavu aj športové či kultúrne vyžitie. V pešej blízkosti sa nachádza nákupné centrum Vivo (Polus City Center), plaváreň, športová hala Pasienky, futbalový štadión, jazero Kuchajda aj Štrkovec i centrum NTC.

Byt tvorí veľká obytná miestnosť s kuchyňou vybavenou všetkými spotrebičmi (sporák, rúra, mikrovlnná rúra, chladnička), ďalej vstupná chodba a kúpeľňa s vaňou, práčkou a toaletou. Vstavaná skriňa v chodbe poskytuje dostatok úložného priestoru.

Byt je presvetlený, nachádza sa na 18. poschodí z 24 s troma rýchlovýťahmi. Štandard bytu tvoria hliníkové okná a bezpečnostné protipožiarne dvere. Pre zvýšenú bezpečnosť má každá z veží vlastnú recepciu s 24 hodinovým strážnym servisom, ktorá monitoruje vstup ako aj spoločné priestory. Na 5. podlaží má každá veža vlastné fitnescentrum, meeting room a spoločenskú miestnosť priamo spojenú so strešnou záhradou výlučne pre rezidentov. Na prízemí obytného komplexu III Veže je okrem iného pizzeria, steak house, potraviny, bankomat a iné. Parkovanie je možné v podzemí a na troch nadzemných podlažiach.

Interiér 40 m2

Mesačný nájom 450 EUR vrátane parkovacieho státia + 150 EUR energie a služby

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ľubica  Kulčárová

Ľubica Kulčárová

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku