by svoboda&williams

Bratislava II, Podunajské Biskupice, Podunajská

Byt 2 izbový Interiér 44 m2, lodžia 7 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 51 m2
Lodžia 7 m2
Parkovanie 1x garážové státie 45 EUR/mes
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 32701

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním na prenájom v mestskej časti Podunajské Biskupice.

Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7 s výťahom v novostavbe zatepleného bytového domu s videovrátnikom a vstupom na čip, zabezpečenom kamerovým systémom.

Dispozícia bytu je členená na vstupnú chodbu, obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, spálňu so šatníkom a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Z obývacej izby je vstup na priestrannú loggiu.

Byt je vybavený kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi Whirlpool vrátane umývačky riadu, zariadený moderným nábytkom a novým gaučom, samostatným šatníkom na mieru, bezpečnostnými protipožiarnymi dverami Adlo, vlastnými meračmi tepla, plávajúcimi podlahami, plastovými oknami a klimatizáciou.

Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Samozrejmosťou sú zastávky MHD, školy, obchody, škôlka, fitness, reštaurácie, kaviarne a pod. Priamo pri dome sa nachádza promenáda popri Malom Dunaji, vhodná na relax, prechádzky, beh, korčuľovanie, alebo bicyklovanie. Pri dome nájdeme taktiež obľúbený Sushi bar Akiko ako aj vychýrenú reštauráciu Pizza Mizza.

Interiér 44 m2, loggia 7 m2

Mesačný nájom 400 € + 135 € energie a služby + 45 € parkovacie miesto v podzemnej garáži

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku