by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov, Kvačalova

Byt 2 izbový Interiér 56 m2, balkón 4 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 60 m2
Balkón 4 m2
Parkovanie 1 ps
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 33787

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom na mesto. Byt je situovaný na 5. poschodí kvalitnej tehlovej novostavby v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Nivy. Hlavnou prednosťou tejto lokality je skvelá občianska vybavenosť a veľmi rýchla dostupnosť do centra, pričom zabudnúť nemožno ani na nepreberné množstvo obľúbených reštaurácií, kaviarní, obchodov a ďalších služieb v neďalekých OC Central a Eurovea. V blízkom okolí sa nachádza tiež autobusová stanica Nivy a lekárska fakulta UK, početné možnosti športového vyžitia a aktívnej relaxácie vrátane cyklotrasy ponúka neďaleká hrádza vedúca až do Čuňova.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchynským kútom, francúzskym oknom a vstupom na balkón, spálňa a kúpeľňa.

Kvalitná laminátová podlaha imitujúca drevo, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, keramické obklady a priestranný francúzsky sprchový kút v kúpeľni, roll-door v spálni. K bytu patrí kryté parkovacie státie a pivnica.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Boris  Adrian

Boris Adrian

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku