by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Zochova

Byt 3 izbový Interiér 90 m2, balkón 3 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 93 m2
Balkón 3 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 33832

Ponúkame na prenájom plne zariadený a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt situovaný na 4. poschodí historického domu bez výťahu v žiadanej lokalite pod Bratislavským hradom. Príjemné bývanie vo veľkometrážnom byte na ulici s dlhou históriou v centre Starého Mesta s výhľadom do uzavretého areálu bytového domu je skvelou voľbou pre spojenie mestského bývania s komfortom tichého a pokojného prostredia. Byt poskytuje maximálny pocit súkromia a zároveň je vzdialený iba 10 minút chôdze od historického centra mesta. Rýchla a jednoduchá dostupnosť MHD (trolejbus, autobus aj električka).

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, obývacej izby s jedálenskou časťou, 2 spální, kúpeľne so sprchovým kútom a vlastným oknom, plne vybavenej kuchyne, balkóna (3 m2) a samostatnej toalety.

Zachované pôvodné interiérové dvere a dubové drevené parkety sú vkusne skombinované s nadčasovým dizajnom. Vybavenie bytu zahŕňa keramickú dlažbu a na mieru vyrobený nábytok (posteľ a šatníková skriňa, jedálenské stoličky a gauč). K dispozícii je plynový sporák, rúra, práčka aj umývačka riadu.

Mesačný nájom 800 eur + 200 eur energie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Koptáková

Eva Koptáková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku