by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Leškova

Byt 3 izbový Interiér 100 m2, terasa 57 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 157 m2
Terasa 57 m2
Parkovanie garážové státie 100 EUR
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 34210

Ponúkame na prenájom 3-izbové nebytové priestory na 7.poschodí novostavby s dvomi terasami s krásnym výhľadom na mesto, Bratislavský hrad a Slavín, situovaný na Leškovej ulici v Starom Meste. Lokalita ponúka jednoduchý prístup do centra a ďaľších častí mesta. V pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. Neďaleko domu je tiež park na Námestí slobody a Prezidentská záhrada.

Dispozícia pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a špajzou so vstupom na terasu, spálne s manželskou posteľou so vstupom na druhú terasu, ďalšej spálne, vstavaného šatníka, kúpeľne so sprchovým kútom a kúpeľne s vaňou.

Štandard priestorov tvoria laminátové podlahy, interiérové dvere z masívneho dreva i hliníkové okná, Kuchynská linka je kompletne vybavená elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu, v kúpeľni je k dispozícii práčka. Nebytové priestory sú klimatizované a prenajímajú sa nezariadené. K priestorom prináleží pivnica. Parkovanie je zabezpečené v garáži domu za príplatok.

Mesačný nájom 1.150 EUR + 150 EUR energie a služby + 100 EUR parkovacie miesto v podzemnej garáži

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku