by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Žižkova

Byt 2 izbový Interiér 47 m2, lodžia 4 m2 Show

rezervované

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné rezervované
Celková plocha 51 m2
Lodžia 4 m2
Parkovanie 1 garážové státie za cenu 100 EUR mesačne
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 34239

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený dvojizbový byt s výhľadom na Dunaj nachádzajúci sa pod južnými svahmi Hradného vrchu. Moderný klimatizovaný byt ponúka príjemné mestské bývanie vo vysokom štandarde v exkluzívnej lokalite na mieste bratislavského podhradia, na dosah historického centra mesta a v bezprostrednej blízkosti dunajského nábrežia, promenády a projektu River Park. Byt je situovaný na 2. poschodí novostavby polyfunkčného objektu s výťahom. Plná občianska vybavenosť v blízkom okolí, výborná dostupnosť MHD (električka, autobus) a dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, západne orientovanej obývacej izby s jedálenskou časťou a kuchyňou so vstupom na lodžiu (4 m2), spálne a kúpeľne s vlastným oknom (vaňa, toaleta).

Vybavenie bytu zahŕňa vstavanú šatníkovú skriňu, plne vybavenú kuchyňu so zabudovanými spotrebičmi (indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu), práčku v kúpeľni. Štandard bytu ďalej tvorí dubová drevená podlaha, dlažba, sanita, drevené dyhované interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Okná s hliníkovým rámom a izolačným trojsklom dávajú zabudnúť na okolitý ruch mesta. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto pre pohodlné parkovanie v podzemnej garáži a murovaný pivničný priestor (5 m2). Objekt je obklopený areálom s udržiavanou zeleňou a monitorovaný bezpečnostnými kamerami.

Mesačné platby: nájomné 600 EUR + energie a služby 150 EUR + 1 parkovacie státie v garáži 100 EUR.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Koptáková

Eva Koptáková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku