by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov, Jégeho

Byt 3 izbový Interiér 90 m2, balkón 4 m2, lodžia 5 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 99 m2
Balkón 4 m2
Lodžia 5 m2
Parkovanie garážové státie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 34255

Ponúkame na prenájom 3-izbový klimatizovaný byt orientovaný do tichej časti dvora s vlastným parčíkom a výhľadom na Kolibu. Priestranný byt s balkónom a loggiou je súčasťou známeho projektu Jégeho alej v obľúbenej časti Ružinov - Nivy. Lokalita ponúka rýchlu dostupnosť do mesta autom i MHD, kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo príležitostí pre športové vyžitie a v tesnej blízkosti trhovisko na Miletičovej ulici, OC Central či jazero Štrkovec.

Dispozícia pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom a balkónom, spálne s loggiou, pracovne/hosťovskej izby, kúpeľne s vaňou, samostatnou toaletou a komorou.

Štandard bytu tvoria bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná, drevené podlahy, klimatizácia, morské aquárium (starostlivosť profesionálom na náklady prenajímateľa), LCD TV. Kuchynský kút je vybavený zabudovaným kávovarom, vstavanou mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou a vínnou chladničkou. V kúpeľni je k dispozícii práčka a sušička prádla. Byt je klimatizovaný a prenajíma sa kompletne zariadený. Parkovacie státie je zabezpečené v podzemnej garáži domu. Byt sa nachádza na 4. poschodí. Nájomníkom je k dispozícii recepcia na prízemí domu, rovnako ako privátny park na 2.p. V objekte sa nachádazajú služby ako potraviny, pekáreň, kaviareň a pod.

Mesačný nájom 800 EUR + energie a služby 200 EUR (cena vrátane garážového státia).

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku