by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Dunajská

Byt 4 izbový Interiér 137 m2, balkón 5 m2 Show

€ 1 500

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 1 500
Služby € 300
Celková plocha 142 m2
Balkón 5 m2
Parkovanie garážové státie v dome
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 34510

Slnečný, klimatizovaný 4-izbový byt na prenájom v novostavbe na Dunajskej ulici s garážovým státím. Priestranný byt sa nachádza v Starom Meste a ponúka výhľady do príjemného parku. Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti – potraviny Yeme, Tesco, Billa, nákupné centrum Eurovea, ale aj rýchla a frekventovaná dostupnosť kompletnou sieťou MHD.

Dispozícia bytu pozostáva z hlavnej spálne s balkónom a walk-in šatníkom, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, ďalších dvoch spální a komory s balkónom. Štandardom veľkej kúpeľne je toaleta, bidet, vaňa, sprchovací kút, a dve umývadlá. Z predsiene je vstup do ďalšieho samostatného šatníka a na hosťovské WC s umývadlom.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, drevené interiérové dvere, presklená stena v obývacej izbe, klimatizácia, kompletné vybavenie kuchyne (rúra, umývačka, chladnička s mrazničkou) a práčovňa so sušičkou. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži domu. Byt je možné po dohode s majiteľom dozariadiť. Bytový dom ponúka nepretržitú službu recepcie.

Mesačný nájom 1500 EUR + energie a služby 300 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku