by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Krásnohorská

Byt 1 izbový Interiér 37 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 37 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 34538

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový byt situovaný na 9. poschodí zatepleného bytového domu v príjemnom okolí na okraji Petržalky, na Krásnohorskej ulici. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, výbornú dostupnosť MHD do centra mesta, hrádzu, jazero Draždiak, možnosť prechádzok v blízkom lese.

Vstup do bytu je z uzavretej chodby, spoločnej iba pre 3 byty, na ktorej je umiestnený šatník a botník. Samotný byt sa skladá zo vstupnej chodby, obytnej izby so sedacou súpravou a posteľou, samostatnej plne vybavenej kuchyne s jedálenským stolom a kúpeľne so sprchovacím kútom a práčkou.

Štandardom bytu sú plastové okná, dlažba v kúpeľni a kuchyni, merače tepla a laminátové parkety v izbe. Obytný dom je zrekonštruovaný, zateplený, má nové výťahy a vstup na čip. Pri bytovom dome je zabezpečené parkovanie pre verejnosť.

Mesačný prenájom 350 EUR + 110 EUR energie a internet.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Mikulas Ruso

Mikulas Ruso

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku