by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Rajská

Byt Štúdio Interiér 30 m2 Show

€ 390

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 390
Služby € 90
Celková plocha 30 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35033

Slnečné, kompletne zrekonštruované štúdio na prenájom v centre Starého Mesta na Rajskej ulici. Lokalita bytu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - obchodný dom Tesco, reštaurácie, kaviarne, fitness centrá ako i zastávky MHD. V blízkosti sa nachádza pešia zóna historického centra Bratislavy, rovnako aj promenáda pri Dunaji s nákupným centrum Eurovea.

Dispozícia bytu pozostáva z izby spojenej s vybaveným kuchynským kútom (sklokeramická platňa, chladnička, práčka, mikrovlnka) a kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádza šatník, ktorý ponúka dostatočný úložný priestor. Byt sa nachádza na 4/5 poschodí tehlového domu bez výťahu.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, veľkoformátové plastové okná, LCD TV. Parkovacie miesto je možné prenajať pri vchode do domu za poplatok.

Mesačný nájom 390 EUR + 90 EUR energie (vrátane internetu, druhá osoba + 70 EUR ).

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku