by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Gorkého

Byt 3 izbový Interiér 74 m2 Show

€ 700

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 700
Služby € 200
Celková plocha 74 m2
Parkovanie možnosť prenajať vonkajšie parkovacie státie 200 EUR/mesiac
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35399

V absolútnom centre Starého Mesta na Gorkého ulici je umiestnený strešný 3-izbový byt s 2 kúpeľňami. Prestížna lokalita v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako ako zastávok MHD či napojenia na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba spojená s kompletne vybaveným kuchynským kútom, spálňa so šatníkovou skriňou a en-suite kúpeľňou s vírivou vaňou, sprchou, toaletou a bidetom. Druhá menšia izba so šatníkom je zariadená ako pracovňa/hosťovská izba. K dispozícii je druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vybavenie bytu zahŕňa drevené podlahy, drevené okná, klimatizáciu. Dom disponuje výťahom a recepciou. Možnosť prenájmu vyhradeného parkovacieho miesta na Gorkého ulici za 200 EUR/mesiac.

Mesačný nájom 700 EUR + 200 EUR záloha za služby a energie.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku