by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Mickiewiczova

Byt 2 izbový Interiér 45 m2 Show

€ 450

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 450
Služby € 100
Celková plocha 45 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36375

Ponúkame na prenájom plne vybavený klimatizovaný 2 izbový byt v centre mesta na Mickiewiczovej ulici. Atraktívna lokalita Starého Mesta neďaleko pešej zóny, Obchodnej ulice či Medickej záhrady. V pešej dostupnosti sú skvelé nakupovacie možnosti od malých pekární a farmárskych trhov až po supermarkety. Lokalita je obľúbenou pre svoju bohatú infraštruktúru, široké možnosti športového vyžitia a rýchlu dopravnú dostupnosť autom aj MHD.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, spálňa s posteľou a nočným stolíkom. Kúpeľňa disponuje hydromasážnou vaňou s toaletou.

Štandardom bytu sú laminátové podlahy, plastové okná, šatníková skriňa, pracovný stôl v obývačke, sedačka s LCD TV. Byt disponuje vlastným plynovým kotlom.

Mesačný nájom 450 EUR + 100 EUR energie.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku