by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Námestie Martina Benku

Byt 3 izbový Interiér 88 m2, balkón 2 m2, lodžia 5 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 95 m2
Balkón 2 m2
Lodžia 5 m2
Parkovanie možnosť prenajať garážové miesto
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36760

V centre Starého Mesta ponúkame na prenájom kompletne prerobený 3-izbový priestranný byt s loggiou a balkónom situovaný na 4.poschodí v budove s výťahom. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, blízkosť reštaurácií, kaviarní, služieb ako i výborného napojenia na MHD.

Dispozícia bytu pozostáva z predsiene so zasklenou loggiou, veľkej obývacej izby so vstupom na balkón, samostatnej kuchyne s jedálňou, 2 spální so šatníkom a kúpeľňou s vaňou.

Štandard bytu zahŕňa plastové okná, laminátové podlahy, veľkoformátové okná, sadrokartónové podhľady, vstavané kuchynské spotrebiče. K bytu je možné prenajať parkovacie miesto v garáži bytového domu.

Mesačné nájomné 750 EUR + 150 EUR energie.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku