by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Zuzany Chalupovej

Byt 2 izbový Interiér 34 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 57 m2
Parkovanie garážové státie 50 EUR/mesiac
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 36795

V novej štvrti Slnečnice ponúkame na prenájom kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový byt s upravenou predzáhradkou s orientáciou na východ. Lokalita bytu v Zóne Mesto ponúka bohaté služby ako sú kaviarne, reštaurácie, drogéria, potraviny, lekáreň, tržnica a veľké detské centrum. Medzi jednotlivými rezidenciami sú zelené dvory s ihriskami. Do centra mesta sa dostanete za 8 minút autom, na obchvat za 2 minúty, zástavka MHD je taktiež v pešej dostupnosti od domu.

Dispozíciu tvorí kompletne vybavená kuchyňa vrátane no frost chladničky, indukčnej varnej dosky a umývačky riadu, kávovaru, walk-in šatník, obývacia izba s LCD TV so vstupom do upravenej predzáhradky a spálňa. K bytu prislúcha parkovacie státie v garáži domu za príplatok.

Vybavenie bytu zahŕňa laminátové podlahy, veľkoformátové okná, práčka v kúpeľni, klimatizácia LG, v spálni boxspring posteľ.

Cena mesačného prenájmu 430 EUR + 120 EUR záloha za energie a služby + 50 EUR garážové státie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku