by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Betliarska

Byt 2 izbový Interiér 42 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 42 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB C
Referenčné číslo 37338

Príjemný 2-izbový byt na prenájom v nadštandardnej novostavbe Melrose s reštauráciou, fitness centrom, recepciou či bazénom. Bytový dom je situovaný v tichej časti Petržalky oproti lesoparku, v pešej dostupnosti hrádze i Jazera Draždiak. V blízkosti sú potraviny Lidl, Billa, Tesco. Výhodou je jednoduchý výjazd na rýchlostnú cestu, v centre Starého Mesta ste za 9 minút. MHD zastavuje priamo pri dome.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s jedálenskou časťou, kuchynský kút s varnou doskou a chladničkou, spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a práčkou.
Byt je vybavený bezpečnostnými protipožiarnymi dverami, v obývacej izbe je LCD TV.

Bytový dom ponúka svojím obyvateľom nadštandardné služby vo forme vonkajšieho bazéna, 24/7 recepcie, strážnej služby, fitness centra, reštaurácie, masáží, pedikúry, kozmetiky a upratovacích služieb (za doplatok). K dispozícii je verejné parkovanie.

Mesačný nájom 390 EUR + 140 EUR energie, služby, internet a TV

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku