by svoboda&williams

Bratislava IV, Karlova Ves, Mokrohájska

Byt 2 izbový Interiér 56 m2, balkón 4 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 60 m2
Balkón 4 m2
Parkovanie 1x garážové státie
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 37516

Moderný presvetlený 2-izbový byt s balkónom na prenájom je situovaný v tichej oblasti na hranici lesoparku Železná studnička. Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlovej novostavby z r. 2014. Lokalita disponuje nákupným centrom Galéria Tesco, reštauráciami, plavárňou Gaudeamus, detskými ihriskami a kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je k dispozícii od 1.3.2021.

Dispozícia bytu pozostáva z obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na balkón, spálne, walk-in šatníka a kúpeľne.

Štandardom bytu sú kvalitné laminátové podlahy imitujúce drevo, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadov, keramické obklady v kúpeľni. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži domu a pivnica (4 m2).

Mesačný nájom 600 EUR + 150 EUR energie (zahŕňa aj pripojenie na internet).

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku