by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov, Budovateľská

Byt 3 izbový Interiér 130 m2, balkón 3 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 133 m2
Balkón 3 m2
Parkovanie možnosť vyhradeného parkovacieho státia pred domom
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 38133

Ponúkame na prenájom strešný 3-izbový mezonet s tromi balkónmi umiestnený na Budovateľskej ulici s nádherným výhľadom na Slavín a centrum Bratislavy. Pod domom sa nachádza detské ihrisko, City Business Center, nová autobusová stanica Nivy, ako i kompletná občianska vybavenosť.

Dispozíciu bytu na prízemí tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, spálňa s východom na balkón, druhá spálňa s balkónom a výhľadom na Slavín, práčovňa, samostatná toaleta a priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou. Poschodie disponuje obývacou izbou s veľkou sedacou súpravou a dizajnovým osvetlením, kuchyňa vrátane americkej i vínnej chladničky, elektrickej rúry značky Miele, pracovnej dosky z kameňa, indukčnej platne a otvorenej jedálenskej časti. Na poschodí nájdeme aj druhú kúpeľňu s toaletou a sprchovým kútom.

Štandardom bytu je podlahové kúrenie v každej izbe so samostatnou reguláciou, bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock.

Cena mesačného nájmu 810 EUR vrátane internetu + 380 EUR záloha za energie a služby.

Možnosť prenájmu vyhradeného parkovacieho státia pred domom za 33 EUR /mesiac.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku