by svoboda&williams

Trnava, Paulínska

Byt 2 izbový Interiér 75 m2, lodžia 5 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 80 m2
Lodžia 5 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 39167

Veľkorysý, moderný dvojizbový byt s loggiou situovaný v novostavbe v centre mesta Trnava ponúka bývanie v tichej lokalite, no zároveň v blízkosti historickej časti mesta. Kompletná občianska vybavenosť vrátane žiadaných reštaurácií a kaviarní v dochádzkovej blízkosti bytového domu.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskym kútom, zo spálne s manželskou posteľou, kúpeľne so sprchovým kútom, toaletou so sprchou. K bytu prislúcha jedno garážové státie v priamo budove zahrnuté v cene nájmu.

Štandard bytu tvoria terrazzo dlažba, hliníkové okná s elektrickými roletami, podlahové kúrenie. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený kvalitným a luxusným zariadením v modernom štýle.

Mesačný nájom 800 EUR + 180 EUR energie a služby
Interiér 75 m2, balkón 5 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Košovská

Eva Košovská

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku