by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Továrenská

Byt 3 izbový Interiér 88 m2, lodžia 8 m2 Show

€ 1 200

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 1 200
Služby € 400
Celková plocha 96 m2
Lodžia 8 m2
Parkovanie nadštandardné garážové státie 120 EUR/mesiac
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 40129

V unikátnom projekte Sky Park by ZAHA HADID ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na 24. poschodí s priamym výhľadom na Bratislavský hrad. Komfortné bývanie v novovzniknutej štvrti v bezprostrednej blízkosti OC Eurovea a nábrežia Dunaja. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na verejnú dopravu vrátane novej autobusovej stanice.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom a toaletou, obývacia izba s kvalitným nábytkom, kompletne vybavená kuchyňa vrátane umývačky riadu a spotrebičmi Bosch, spálňa so vstavaným šatníkom a en-suite kúpeľňou s vaňou a toaletou, druhá spálňa s výstupom na loggiu. Vstup na loggiu s panoramatickým výhľadom je možný aj z obývacej izby.

Vysoký štandard bytu zahŕňa drevené parkety, gresovú dlažbu, hliníkové okná, stropnú klimatizáciu, kuchyňu značky Hanák, kuchynskú dosku z kameňa, OLED TV, sanitu Laufen a Duravit, zhoz smetí. Pre obyvateľov je k dispozícii recepcia 24/7. K bytu prislúcha pivničná kobka a tiež je možné si prenajať priestranné garážové státie za príplatok 120 EUR.

Interiér 88 m2, loggia 8 m2

Nájomné 1200 EUR + 400 EUR záloha za služby, internet a energie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku