by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Gorkého

Byt 4 izbový Interiér 148 m2 Show

€ 1 300

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 1 300
Služby € 370
Celková plocha 148 m2
Parkovanie vonkajšie parkovacie státie 163 EUR/mesiac+DPH
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 40308

V prestížnej lokalite historického centra na Gorkého ulici ponúkame na prenájom 4-izbový apartmán so saunou situovaný na 5. poschodí v budove s výťahom. Lokalita Starého Mesta v blízkosti nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla. Občianska vybavenosť na dosah ruky, ako aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD či na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, 3x spálňa, 2x toaleta, kúpeľňa, sauna s relaxačnou miestnosťou so sprchovým kútom.

Apartmán je čiastočne zariadený nábytkom vrátane šatníkov, elektrospotrebičmi v kuchyni, TV a satelitným prijímačom. Možnosť vonkajšieho parkovacieho státia je k dispozícii za poplatok.

Štandard tvoria laminátové podlahy, vykurovanie a chladenie pomocou fancoilov, vzduchotechnika, nový kuchynský kút, strešné okná značky Velux.

Cena prenájmu 1.300 EUR+DPH, energie 370 EUR+DPH, parkovacie státie 163 EUR+DPH

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Košovská

Eva Košovská

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku